ლიბერთის ახალი საგაზაფხულო აქცია ბიზნეს და აგრო სესხებზე დაიწყო
1 მარტიდან ბიზნეს და აგრო მომხმარებლებისთვის საგაზაფხულო აქციის ფარგლებში, როგორც არსებულ, ასევე ახალ მომხმარებლებს, ახალ ან სხვა ბანკიდან გადმოტანილ ბიზნეს და აგრო სესხებზე,  სესხის თანხაზე 2%-მდე ქეშბექით სარგებლობა შეეძლებათ.
ლიბერთის ბიზნეს და აგრო სესხების პირობები ითვალისწინებს აგრო, ინდუსტრიული თუ საოჯახო ბიზნესის საჭიროებას და სეზონურ ციკლს შესაბამისად, გადახდის გრაფიკი ყოველთვის მორგებულია კონკრეტულ ბიზნესზე და მომხმარებელს აძლევს მაქსიმალურად ხანგრძლივი საშეღავათო პერიოდით სარგებლობის საშუალებას. აღსანიშნავია, რომ ბიზნეს და აგრო სესხების აღება შესაძლებელია როგორც ბიზნესის გაზრდისა და მეურნეობის განვითარებისთვის, ასევე პირადი მიზნებისთვისაც –  50 000 ლარამდე უზრუნველყოფის გარეშე.
"ლიბერთი აგრძელებს მომხმარებელზე ორიენტირებული პირობების შეთავაზებას ბიზნეს და აგრო პროდუქტებზე.  ჩვენი მიზანია ნებისმიერ მომხმარებელს მივცეთ შესაძლებლობა მიიღოს და განკარგოს ფინანსები ეფექტურად, რაც საკუთარი ბიზნესის გაზრდაში დაეხმარება. ვფიქრობთ,  ჩვენი ახალი შეთავაზებით ხელს შევუწყობთ ამ პროცესს, მომხმარებელი კი ქეშბექის სახით მაქსიმალურ სარგებელსაც მიიღებს. ლიბერთისთვის  მნიშვნელოვანია მცირე და საოჯახო მეურნეობების მხარდაჭერა, რისთვისაც  დეტალურად ვსწავლობთ მათ საჭიროებებს და ვცდილობთ სწორედ ამ საჭიროებებზე მორგებული პროდუქტებისა და შეთავაზებების შექმნას.“ ვაჟა მენაბდე, ლიბერთის მცირე და საშუალო ბიზნესის მიმართულების დირექტორი.
ლიბერთი ქვეყნის ერთ-ერთი უმსხვილესი კომერციული ბანკია, რომელიც 1,7 მილიონზე მეტ ფიზიკურ პირს და 50 000-ზე მეტ მცირე და საშუალო ბიზნესს ემსახურება. ბანკის აქტივები 3 მლრდ ლარს შეადგენს და დასაქმებულია 4 500-ზე მეტი თანამშრომელი. ლიბერთი ქვეყნის მასშტაბით წარმოდგენილია ყველაზე ფართო ქსელით - 360-ზე მეტი მომსახურების ცენტრით, 632 ბანკომატით, თვითმომსახურების და POS ტერმინალებით საქართველოს ყველა რეგიონსა და მუნიციპალიტეტში. განვითარებული ინფრასტრუქტურის გარდა, როგორც ფიზიკური, ასევე იურიდიული პირებისთვის ხელმისაწვდომია თანამედროვე ციფრული სერვისები და დისტანციური მომსახურება.

The new spring promotion of Liberty on business and agricultural loans has started
From March 1, as part of the spring campaign for business and agricultural customers, both existing and new customers will be able to benefit from up to 2% cashback on the loan amount for new business and agricultural loans or transferred ones from another bank.
The terms of Liberty business and agro loans consider the needs of agricultural, industrial, or family businesses and the seasonal cycle, the payment schedule is always adjusted to a specific business and allows the customer to enjoy the longest grace period possible. It is worth noting that business and agricultural loans can be taken both for business growth and farm development, as well as for personal purposes - up to 50,000 GEL without any collateral.
"Liberty continues to offer customer-oriented terms on business and agri products. Our goal is to allow any customer to receive and dispose of funds efficiently, which will help grow their business. We think that with our new offer, we will facilitate this process, and the customers will also receive the maximum benefit in the form of cashback. It is important for Liberty to support small and family farms, for which we study their needs in detail and try to create products and offers tailored to these needs." – Vazha Menabde, MSME Director of Liberty.
Liberty is one of the largest commercial banks in the country, serving more than 1.7 million individuals and more than 50,000 small and medium-sized businesses. The assets of the bank amount to 3 billion GEL and more than 4,500 employees are employed. Liberty is represented throughout the country with the widest network - more than 360 service centers, 632 ATMs, and self-service and POS terminals in all regions and municipalities of Georgia. In addition to the developed infrastructure, modern digital services, and remote services are also available for both individuals and legal entities.