გრძელდება ლიბერთი ბანკის კამპანია #მემოხუციარვარ
ლიბერთი ბანკის 2018 წლის სოციალური პასუხისმგებლობის პროგრამის ფარგლებში დაგეგმილი კამპანია #მემოხუციარვარ გრძელდება. ლიბერთი ბანკის სახელით, საქართველოს მასშტაბით რეგისტრირებულ თითქმის ყველა მოხუცებულთა პანსიონატში მცხოვრებ ქალბატონს ამჯერად მივულოცეთ 8 მარტი და მათ იმიჯზე ზრუნვით შევეცადეთ,  ქალბატონებისთვის გაზაფხულის ეს დღე გაგველამაზებინა.
მოხუცებულებთან ვიზიტებისას, ჩვენს გუნდს თან ახლდნენ სილამაზის სალონი -“Jungle Fever”-ის პროფესიონალი სტილისტები, ვიზაჟისტები და დალაქები, რომლებმაც პანსიონატში მცხოვრები ქალბატონების თმის ვარცხნილობაზე, მაკიაჟსა და სადღესასაწაულო განწყობაზე ჩვენთან ერთად იზრუნეს.
,,დღეს, მე ჩემს ახალგაზრდულ წარსულში დამაბრუნეს, როცა 8 მარტისთვის ყოველთვის განსაკუთრებულად ვემზადებოდი. ახალგაზრდობა გავიხსენე, 96 წლის ქალს სარკეში ჩახედვის სურვილი დამიბრუნეს და ნამდვილი დღესასწაული მომიწყვეს“ - განაცხადა ჩვენთან საუბრისას პანსიონატ „ბარბარე 21“-ის ყველაზე ასაკოვანმა ბინადარმა, ნინა მამფორიამ.
კამპანია #მემოხუციარვარ  საახალწლოდ დაიწყო და მისი გაგრძელება მომავალშიც იგეგმება,  კამპანიის ფარგლებში დაგეგმილი მომდევნო აქტივობების შესახებ ინფორმაციას მოგაწვდით წინასწარ.

The #Memokhutsiarvar campaign planned within the framework of Liberty Bank 2018 social responsibility program continues. On behalf of Liberty Bank, this time we congratulate the women living in almost all nursing homes registered throughout Georgia on March 8 and try to make this spring day more beautiful for women by taking care of their image.
During the visits to the elderly, our team was accompanied by a beauty salon - "Jungle Fever" professional stylists, make-up artists and hairdressers, who took care of the hairstyles, make-up and festive mood of the women living in the boarding house.
"Today, I was brought back to my youthful past, when I was always specially preparing for March 8. I remembered my youth, I, a 96-year-old woman was given back the desire to look in the mirror and was given a real holiday, "said Nina Mamphoria, the oldest resident of the boarding house " Barbare 21 ".
The #Memokhutsiarvar campaign has started for the New Year and its continuation is planned in the future, we will provide you with information about the next activities planned within the campaign in advance.