ძვირფასო მომხმარებლებო,
გაცნობებთ, რომ უნივერსალური (ყოფილი ლიბერთი) ანგარიშის მომსახურების პირობებში განხორციელდა ცვლილებები, რომელთაგან ნაწილი ძალაშია 2019 წლის 15 ნოემბრიდან, ხოლო ნაწილი - მიმდინარე წლის 20 დეკემბრიდან. კერძოდ:
1. 2019 წლის 15 ნოემბრიდან:
- დაზუსტდა MasterCard MoneySend, VISA Direct საბარათე გადარიცხვების განმარტებები და მომსახურების პირობები;
- გაუქმდა VISA Direct ან MasterCard MoneySend საბარათე გადარიცხვების მომსახურებისთვის დაწესებული საკომისიო და ლიმიტი;
- განახლდა ბარათით შესრულებული ოპერაციების ლიმიტები;
- განახლდა 3D მომსახურების სერვისით სარგებლობის პირობები;
- განისაზღვრა ვერიფიცირებული ნომრის განმარტება და დაზუსტდა სმს ბანკით მომსახურებასთან დაკავშირებით ვერიფიცირებული ნომრის გამოყენების პირობა.
2. 2019 წლის 20 დეკემბრიდან:
- შეიცვალა სახელფასო პროგრამაში ჩართული ორგანიზაციის თანამშრომლების მომსახურების პირობები. კერძოდ განისაზღვრა ბანკის უფლება მოახდინოს სახელფასო პროგრამაში ჩართული ორგანიზაციის თანამშრომლების გადაყვანა მომსახურების სტანდარტულ ტარიფებზე იმ შემთხვევაში, თუ ანგარიშზე არ ფიქსირდება შრომის ანაზღაურების ჩარიცხვა 6 თვის განმავლობაში.

We would like to inform you that changes have been made in the terms of service of the Universal (former Liberty) account, part of which is valid from November 15, 2019, and part - from December 20 of the current year. In particular:
- from November 15, 2019:
- MasterCard MoneySend, VISA Direct card transfer definitions and terms of service have been clarified;
- Fee and limit set for VISA Direct or MasterCard MoneySend card transfer service has been abolished;
- Card transaction limits have been updated;
- Terms of using 3D services have been updated;
- The definition of the verified number was defined and the condition of using the verified number in connection with SMS banking services was specified.
- from December 20, 2019:
- The terms of service of the employees of the organization involved in the salary program have changed. In particular, the right of the bank to transfer the employees of the organization involved in the payroll program to the standard service tariffs was determined in case the account does not record the transfer of remuneration within 6 months.