3 დეკემბერს, შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირთა საერთაშორისო დღეს, ლიბერთიმ „ბავშვთა სარეაბილიტაციო ცენტრი - რეჰაბის“ ბენეფიციარებს განსაკუთრებული წინასაახალწლო დღესასწაული მოუწყო.
,,ლიბერთის სახით ძალიან ღირსეული და ქველმოქმედი პარტნიორი შევიძინეთ. ბანკის თანადგომით დღემდე დაფინანსებულია 11 000 ზე მეტი სარეაბილიტაციო პროცედურა, რომელიც ჩვენი ბენეფიციარების სოციუმში ინტეგრაციას შეუწობს ხელს. ცენტრისა და მშობლების სახელით მადლობას ვუხდით ლიბერთის მხარდაჭერისთვის, რომლის თანადგომით 200 ბენეფიციარს, წლის განმავლობაში უწყვეტი სარეაბილიტაციო კურსი ჩაუტარდათ.“- განაცხადა ,,რეჰაბის“ კლინიკურმა დირექტორმა, მარინა შიშნიაშვილმა.
,,მოხარული ვართ, რომ შესაძლებლობა მოგვეცა წვლილი შევიტანოთ შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე ბავშვთა რეაბილიტაციის მნიშვნელოვან საქმეში. 2018 წლიდან, ლიბერთის სოციალური პასუხისმგებლობის პროგრამით ჩვენ არაერთი მსგავსი, მასშტაბური პროექტი განვახორციელეთ. ყველა ეს პროექტი მიმართულია იმ ადამიანების და ორგანიზაციების მხარდასაჭერად, ვისაც ჩვენი თანადგომა ყველაზე მეტად სჭირდება.“ -განაცხადა ლიბერთის გენერალური დირექტორის მოადგილემ, ლევან თხელიძემ.

On December 3, International Day of Persons with Disabilities, Liberty organized a special New Year's Eve celebration for the beneficiaries of the Child Rehabilitation Center - Rehab.
"We have acquired a very worthy and charitable partner in the form of Liberty. With the support of the Bank, more than 11,000 rehabilitation procedures have been funded to date, which will facilitate the integration of our beneficiaries into society. On behalf of the Center and the parents, we thank Liberty for its support, with the support of which 200 beneficiaries underwent a continuous rehabilitation course throughout the year,” said Marina Shishniashvili, Clinical Director of Rehab.
"We are pleased to have the opportunity to contribute to the important work of rehabilitating children with disabilities. Since 2018, we have implemented a number of similar, large-scale projects under the Liberty Social Responsibility Program. All these projects are aimed at supporting the people and organizations who need our support the most,” said Levan Tkhelidze, Deputy Director-General of Liberty.