ლიბერთი ბანკის სერვისცენტრებში მომხმარებლების ნაკადის შესამცირებლად, სოციალური ტიპის ძირითად ბარათებს, რომელთა მოქმედების ვადა მიმდინარე წლის თებერვალში დასრულდა, დღეიდან, მოქმედების ვადა მაისის ბოლომდე გაუხანგრძლივდათ.
ლიბერთის გადაწყვეტილებით, სოციალური ტიპის ბარათებს, რომელთა მოქმედების ვადა მიმდინარე წლის თებერვალში, მარტში, აპრილში ან მაისში სრულდება, ბარათის მოქმედების ვადა ავტომატურად სამი თვით გაუგრძელდებათ.
,,ამ გადაწყვეტილებით, ვაგრძელებთ ზრუნვას, ვაკეთებთ ყველაფერს რომ მინიმუმამდე დავიყვანოთ მომხმარებლის ბანკში ვიზიტის საჭიროება და საზოგადოების ყველაზე მოსაფრთხილებელ ნაწილს, პენსიონერებსა და სოციალური სარგოს მიმღებ მომხმარებლებს ვთავაზობთ შეუფერხებლად ისარგებლონ ლიბერთის ბარათებით" - განაცხადა ლიბერთის გენერალურმა დირექტორმა, ვასილ ხოდელმა.

Liberty continues to care for its customers
In order to reduce the flow of customers in Liberty Bank service centers, the basic type of social cards, the validity of which expired in February this year, have been extended from today until the end of May.
According to the decision of Liberty, the validity of the social type cards, which expire in February, March, April or May of the current year, will automatically be extended for three months.  – said the CEO of Liberty, Vasil Khodeli.
"With this decision, we continue to take care, we do everything to minimize the customer's need for a visit to the bank and we offer the part of the society to be cared the most, pensioners and social benefits recipients to continue useing Liberty cards without any interruption." ¬– said CEO of Liberty, Vasil Khodeli.