ლიბერთის ახალი შეთავაზება სპეციალურად პედაგოგებისთვის, ახალი სასწავლო წლის შესამსუბუქებლად და პანდემიის მიერ გამოწვეულ რთულ პერიოდში თანადგომის გამოსახატად: დღეიდან პედაგოგები, რომლებიც აიღებენ ან სხვა ბანკიდან გადმოიტანენ სამომხმარებლო სესხს, ისარგებლებენ 3 თვემდე საშეღავათო პერიოდით, რაც ნიშნავს საშეღავათო პერიოდის განმავლობაში ყოველთვიური გადასახდელისგან გათავისუფლებას.
აქცია გაგრძელდება 1 ნოემბრამდე.
‘ლიბერთისთვის ყოველთვის პრიორიტეტი იყო და იქნება სკოლების, პედაგოგებისა და განათლების ხელშეწყობა. ლიბერთი უკვე მრავალი წელია, აქტიურად თანამშრომლობს საგანმანათლებლო სექტორთან და არაერთ მნიშვნელოვან სოციალური პასუხისმგებლობის პროექტშია ჩართული, რაც უდიდესი პატივია ჩვენი ბრენდისთვის.
დღესაც, მათ გვერდით ვართ და გვინდა ჩვენი მხარდაჭერა ვაგრძნობინოთ. ახალი სასწავლო წლის დაწყების აღსანიშნავად, პედაგოგებს, სამომხმარებლო სესხებზე ვთავაზობთ განსაკუთრებულ აქციას. პირველ რიგში უნდა აღინიშნოს, რომ პედაგოგებისთვის ლიბერთის სამომხმარებლო სესხის პირობები, ყოველთვის განსაკუთრებული იყო. ამ აქციის პირობებში კი, საშუალება ეძლევათ 3 თვემდე ვადით განთავისუფლდნენ ყოველთვიური გადასახადებისგან იმ შემთხვევაში თუ აიღებენ ახალ სესხს ან გადმოიტანენ სხვა ბანკებიდან.’- გიორგი მაკარიძე, საცალო საბანკო მომსახურების დირექტორი.
ლიბერთი უკვე არაერთი წელია ემსახურება სკოლების უმრავლესობას საქართველოში და 60 000-მდე პედაგოგს. აქციით სარგებლობისთვის მასწავლებლებმა უნდა შეავსონ სასესხო განაცხადი ინტერნეტ/მობაილ ბანკიდან ან მიმართონ ლიბერთის ნებისმიერ სერვის ცენტრს.

Liberty New Campaign - #heartily for teachers
Liberty's new offer specifically for teachers, to alleviate the new school year and to show support during the difficult period caused by the pandemic: From now on, teachers who take out or withdraw consumer loans from another bank will enjoy a grace period of up to 3 months, which means exemption from monthly payment during the grace period.
The action will last until November 1.
‘Promoting schools, teachers and education has always been and will always be a priority for Liberty. Liberty has been actively collaborating with the education sector for many years and is involved in a number of important social responsibility projects, which is a great honor for our brand.
Today as well, we are by their side and we want them to feel our support. To celebrate the beginning of the new school year, we offer a special promotion for teachers on consumer loans. First of all, it should be noted that the terms of the Liberty Consumer Loan for teachers have always been special. Under the terms of this promotion, they can be exempted from monthly payments for up to 3 months if they take a new loan or transfer it from other banks. ' - Giorgi Makaridze, Director of Retail Banking Services.
Liberty has been serving most of the schools in Georgia and up to 60,000 teachers for many years. To use the promotion, teachers must fill out a loan application from Internet / Mobile Banking or contact any Liberty service center.