ლიბერთი ბანკი სესხებზე მასშტაბურ აქციას იწყებს - 31 დეკემბრის ჩათვლით, სამომხმარებლო და ბიზნეს სესხებზე განსაკუთრებული პირობები და 4 თვემდე საშეღავათო პერიოდი იმოქმედებს.
ლიბერთიმ მთელი წლის განმავლობაში არაერთი სიახლე და სერვისი შესთავაზა მომხმარებელს. ახალი აქციის პირობებიც სწორედ იმ მიზნით შემუშავდა, რომ რთულ და განსაკუთრებით წინასაახალწლო პერიოდში მაქსიმალურად დაუჭიროს მხარი მომხმარებელს და შეუმსუბუქოს პანდემიით გამოწვეული სიძნელეები.
ახალი აქცია ფიზიკური პირებისთვის სამომხმარებლო სესხზე 4 თვემდე საშეღავათო პერიოდს ითვალისწინებს, რაც ნიშნავს, რომ 31 დეკემბრამდე ახალი ან რეფინანსირებული სესხის აღების შემთხვევაში, მომხმარებელი 4 თვემდე ვადით სრულიად თავისუფლდება სესხის ყოველთვიური გადასახადისგან და დაფარვას 2021 წლის გაზაფხულზე დაიწყებს.
სესხის მისაღებად, აქციის ფარგლებში არ მოითხოვება დამატებითი უზრუნველყოფა და გათვალისწინებული იქნება ნებისმიერი ტიპის დადასტურებული შემოსავალი, მათ შორის, ფულადი გზავნილიც.
სესხის პირობების გასაგებად ბანკში ვიზიტი არ არის საჭირო - პანდემიის გათვალისწინებით, ლიბერთი ბანკის ექსპერტები მიიღებენ განაცხადებს ონლაინ და დისტანციურად მოემსახურებიან მომხმარებელს.
„წინასაახალწლო პერიოდში პირადი მიზნებისთვის თანხები ყველას სჭირდება, განსაკუთრებით კი დღევანდელ ვითარებაში. გვინდა, რომ ჩვენს მომხმარებლებს მივცეთ საშუალება მარტივად აიღონ თანხა პირადი მიზნებისთვის და გადახდისგან დაისვენონ მომავალი 4 თვის განმავლობაში. ლიბერთისთვის უპრეცედენტო პირობები როგორც ახალ, ასევე სხვა ბანკიდან გადმოტანილ სამომხმარებლო სესხებზე ვრცელდება.“- გიორგი მაკარიძე, საცალო საბანკო მომსახურების დირექტორი
31 დეკემბრამდე მიმდინარე აქცია ასევე ითვალისწინებს მცირე ბიზნესის მხარდაჭერასაც. პირობები გავრცელდება როგორც ახალ, ასევე რეფინანსირებულ სესხებზე.
„ჩვენ ყოველდღიურ რეჟიმში ვესაუბრებით ბიზნეს სექტორს და ერთად ვმუშაობთ კრიზისის პირობებში მათთვის საუკეთესო გამოსავალის მოძებნაზე. ამ გამორჩეულად რთული წლის განმავლობაში დაგროვილი გამოცდილებით, ვფიქრობთ, საშეღავათო პერიოდი არის სწორედ ის, რაც ნებისმიერ ბიზნესს ახლა ყველაზე მეტად სჭირდება. საკრედიტო პროდუქტის პირობები კი აქციის ფარგლებში ბაზარზე საუკეთესოა“ - ვაჟა მენაბდე, მცირე და საშუალო ბიზნესის მიმართულების დირექტორი
ლიბერთის ყველა შეთავაზების ნახვა და განაცხადის შევსება როგორც სამომხმარებლო და ბიზნეს, ისე სხვა ტიპის სესხებზე, შესაძლებელია დისტანციურად და სახლიდან გაუსვლელად: libertybank.ge

Liberty Bank is launching a campaign on consumer and business loans
Liberty Bank is launching a large-scale campaign on loans - until December 31, special conditions and a grace period of up to 4 months will apply for consumer and business loans.
Liberty has offered a number of innovations and services to its customers throughout the year. The terms of the new promotion were also designed to support consumers as much as possible during the difficult and especially pre-New Year period, and to alleviate the difficulties caused by the pandemic.
The new promotion provides a grace period of up to 4 months for consumer loans for individuals, which means that in case of taking a new or refinanced loan before December 31, the consumer will be completely exempt from the monthly loan payment for up to 4 months and will start repaying in spring 2021.
No additional collateral is required to receive the loan and any type of proven income, including money transfers, will be considered.
A visit to the bank is not required to receive an information on the terms of the loan – taking into account the pandemic, Liberty Bank experts will receive applications online and serve customers remotely.
"Everyone needs money for personal purposes in the pre-New Year period, especially in the current situation. We would like to enable our customers to easily withdraw money for personal purposes and rest from payment for the next 4 months. Unprecedented conditions for Liberty apply to both new and existing consumer loans transferred from another bank. "- Giorgi Makaradze, Retail Banking Director.
The campaign, which runs until December 31, also envisages supporting small businesses. The terms apply to both new and refinanced loans.
"On a daily basis we talk to the business sector and work together to find the best solution for them in times of crisis. With the experience gained during this remarkably difficult year, we think the grace period is exactly what any business needs the most right now. The terms of the credit product are the best on the market within the campaign."- Vazha Menabde, MSME Banking Director.
Viewing all Liberty offers and applying for both consumer and business as well as other types of loans, is possible remotely and without leaving home: libertybank.ge