„თქვენს გზავნილზე საჩუქარია“ - საერთაშორისო ფულადი გზავნილების საგაზაფხულო აქცია ლიბერთისგან
"თქვენს გზავნილზე საჩუქარია" კამპანიის ფარგლებში ყველაზე აქტიური მომხმარებელი, რომელიც აქციის პერიოდში ლიბერთის ნებისმიერი არხით ყველაზე მეტჯერ მიიღებს და/ან გააგზავნის საერთაშორისო ფულად გზავნილს, საჩუქრად 10 000 ლარს მიიღებს.
• 100 ლარის მოგების შანსი - ყოველდღე
• 10 ნოუთბუქი
• 100 „ჭკვიანი“ საათი
• ბრენდირებული საჩუქრები ყოველი მე-5 მომხმარებლისთვის
• მთავარი პრიზი, 10 000 ლარი - გადაეცემა მომხმარებელს, რომელიც აქციის პერიოდში ყველაზე მეტჯერ გააგზავნის ან/და მიიღებს საერთაშორისო ფულად გზავნილს.
• 10 ნოუთბუქი - გადაეცემა მომდევნო TOP 10 მომხმარებელს, რომელიც აქციის პერიოდში ყველაზე მეტჯერ გააგზავნის ან/და მიიღებს ფულად გზავნილს.
• 100 ჭკვიანი საათი - გადაეცემა მომდევნო TOP 100 მომხმარებელს, რომელიც აქციის პერიოდში ყველაზე მეტჯერ გააგზავნის ან/და მიიღებს ფულად გზავნილს.
• ბრენდირებული საჩუქარი - გადაეცემა ყოველ მე-5 გზავნილზე. ბრენდირებული საჩუქრის მიმღების პირები გამოვლინდებიან აქციის დასრულებამდე ყოველი თვის 15 რიცხვში.
• 100 ლარი ყოველდღე -  გამარჯვებულები გამოვლინდებიან ერთი კალენდარული დღის ჭრილში გაგზავნილი ან მიღებული თანხის მოცულობის მიხედვით. საპრიზო თანხის ჩარიცხვა მოხდება სააქციო თვის ბოლო კალენდარულ დღეს.
აქცია დაიწყო 2021 წლის 15 მარტს და გაგრძელდება 2021 წლის 15 ივნისის ჩათვლით.
* აქციაში მონაწილეობას მიიღებს ყველა მომხმარებელი, ვინც აქციის პერიოდში ხუთჯერ, ან მეტჯერ გააგზავნის ან/და მიიღებს 200 ლარზე მეტ თანხას, მიღება/გაგზავნა შესაძლებელია როგორც ლიბერთის ნებისმიერ სერვის ცენტრში, ასევე დისტანციურად, ლიბერთის ინტერნეტ და მობაილ ბანკის საშუალებით.
*საერთაშორისო ფულადი გზავნილების წინა კამპანიის „თქვენს გზავნილზე მოგებაა“ გამარჯვებულები მონაწილეობას არ მიიღებენ მთავარი პრიზის, ასევე 10 ნოუთბუქისა და 100 ჭკვიანი საათის გამარჯვებულების გამოვლენაში.

Your transfer has a win | Liberty launches new Spring promotion for international transfers
The most active customer within the campaign "You have a gift for your transfer", who will receive and / or send an international money transfer through any Liberty channel during the promotion period, will receive a gift of GEL 10,000.
In addition to the main prize, other gifts are also included in the campaign:
• Chance to win 100 GEL - every day
• 10 notebooks
• 100 “smart” watches
• Branded gifts for every 5th customer
Participation in the international money transfer campaign is easy for any customer and it is enough to receive or send the transfer during the promotion period, through any Liberty Bank service center, or via remote channels - Internet and mobile banking.
Upon receipt and / or sending of any international transfer, customers will enjoy a special exchange rate at Liberty Bank Service Centers and Mobile Bank.
Detailed conditions for identifying the winner:
• Main prize, GEL 10 000 - will be awarded to the customer who will send and / or receive the most international transfers during the promotion period.
• 10 notebooks - will be given to the next TOP 10 customers who will send and / or receive the most money transfers during the promotion period.
• 100 smart watches - will be given to the next TOP 100 customers who will send and / or receive the most money transfers during the promotion period.
• Branded gift - will be delivered for every 5th transfer. The recipients of the branded gift will be revealed on the 15th of each month before the end of the promotion.
• GEL 100 every day - the winners will be announced according to the amount of money sent or received in one calendar day. The prize money will be credited on the last calendar day of the promotion month.
The promotion started on March 15, 2021 and will continue until June 15, 2021.
* All customers who send or / or receive more than 200 GEL five or more times during the promotion will take part in the promotion. It is possible to receive / send through any Liberty service center, as well as remotely, through Liberty Internet and mobile banking.
*In case of equal number of results, preference will be given to the amount of money received and sent.
*The winners of the previous international money transfer campaign "Win on Your Transfer", as well as the winners of 10 notebooks and 100 smart watches will not participate in the main prize.