ლიბერთიში სამომხმარებლო სესხებზე განსაკუთრებული პირობების აქცია - „შენი სურვილების სეზონი“ დაიწყო.
16 სექტემბრამდე, ნებისმიერი მიზნისთვის ახალი სესხის აღების ან რეფინანსირების შემთხვევაში, ყველა მომხმარებელი ისარგებლებს საშეღავათო პერიოდით და 3 თვემდე ვადით გათავისუფლდება სესხის ყოველთვიური გადასახადისგან.
ახალი აქციის ფარგლებში, სამომხმარებლო სესხის მიღებას შეძლებს 18-დან 70 წლამდე ნებისმიერი მოქალაქე, რომლის შემოსავალი მინიმუმ 200 ლარია.
საშეღავათო პირობები მაქსიმალურად არის მორგებული თითოეული მომხმარებლის ინდივიდუალურ საჭიროებებზე და ინდივიდუალური პირობების გათვალისწინებით, წლიური საპროცენტო განაკვეთი 11.85%-დან (ეფექტური 15.78%-დან), 300-დან 200 000 ლარამდე სესხებზე
„ჩვენთვის მნიშვნელოვანია, ნებისმიერ მომხმარებელს შევთავაზოთ ხელმისაწვდომი, მათ საჭიროებებზე მორგებული პროდუქტი.
16 სექტემბრამდე, ლიბერთის აქციაში ჩართვა ყველასათვის მარტივია და რაც მთავარია, მომხმარებლებს საშუალება აქვთ სესხის გადახდა დაიწყონ თანხის მიღებიდან სამი თვის შემდეგ. ახლო მომავალში, ლიბერთის გუნდი, მომხმარებელს კიდევ არაერთ სიახლეს შესთავაზებს“, განაცხადა ლიბერთის მცირე და საშუალო ბიზნესის მიმართულების დირექტორმა ვაჟა მენაბდემ.

A new campaign has been launched on Liberty Consumer Loans
The promotion with special conditions has started in Liberty on consumer loans - "Your Wish Season".
Until September 16, in case of taking a new loan or refinancing for any purpose, all customers will enjoy a grace period and will be exempted from the monthly loan payment for a period of up to 3 months.
Under the new promotion, any citizen between the ages of 18 and 70 with an income of at least GEL 200 will be able to get a consumer loan.
The grace terms are maximally tailored to the individual needs of each customer and taking into account the individual conditions, the annual interest rate ranges from 11.85% (effective 15.78%), for  loans from 300 to 200 000 GEL.
"It is important for us to offer an affordable product tailored to their needs to any customer.
Until September 16, it is easy for anyone to join the Liberty campaign, and most importantly, customers can start repaying the loan three months after receiving the money. In the near future, the Liberty team will offer many more innovations to its customers,” said Vazha Menabde, Liberty SME Director.
Within the framework of Liberty promotion, the money can be received within one day after filling in the application.