ლიბერთი ბანკმა 2021 წლის სექტემბერში დააანონსა ახალი სტრატეგია და ახალი პროდუქტების სერია. რომელთაგან ერთ-ერთი პირველი პროდუქტი - ახალი ბარათი უკვე ხელმისაწვდომია და მომხმარებელს საკრედიტო ბარათის სრულიად უნიკალურ გამოცდილებას სთავაზობს. ამჯერად, ახალი სტრატეგიის ფარგლებში, ლიბერთის ახალი გუნდი, მომხმარებელს წამყვან საბანკო პროდუქტებზე საუკეთესო პირობებით საახალწლო აქციას იწყებს. 31 დეკემბრამდე, აქციის ‘ლიბერთის ახალი წელი’ ფარგლებში მოქმედებს:
დამატებით, 31 დეკემბრამდე სამომხმარებლო სესხის აღების შემთხვევაში, დაფარვას მხოლოდ 3 თვის შემდეგ დაიწყებს, ხოლო პირველი 500 მომხმარებელი 300 ლარამდე ქეშბექს დაიბრუნებს!
‘ლიბერთის ახალი წელი’ აქციის ფარგლებში, მომხმარებელი, რომელიც ლიბერთის იპოთეკურ სესხს აშშ დოლარში აიღებს, შესაძლებლობა აქვს ისარგებლოს უპრეცედენტო შეთავაზებით - წლიური 3,8%-დან და ეფექტური 5,39%-დან, როგორც ახალ იპოთეკაზე, ასევე რეფინანსირების შემთხვევაში.
თანხის დაზოგვისთვის ლიბერთი საუკეთესო პირობებს სთავაზობს მათ, ვინც საახალწლო აქციაში ჩაერთვება. ანაბრის ევროში გახსნისას შესაძლებელია ყველაზე მაღალი სარგებლის მიღება. საპროცენტო სარგებელი გაზრდილია ასევე სხვა ვალუტაში გახსნილ ყველა ტიპის ანაბარზე.
“თქვენს გზავნილზე ახალი საჩუქარია” ამ გზავნილით და განახლებული პირობებით ლიბერთი კიდევ უფრო მეტ მომხმარებელს აძლევს ფულადი პრიზების მოგების საშუალებას.
ლიბერთის ახალი აქცია ოქროს სესხზე გულისხმობს 6%-იან ფასდაკლებას ოქროს სესხზე, ოქროს მაღალ შეფასებასა და გადახდის მორგებულ პირობებს.
‘ჩვენი სტრატეგია ‘ახალი ლიბერთი ახალი ცხოვრებისთვის’, რომელიც სექტემბერში გავაცანით საზოგადოებას, მოიცავს ადამიანებისთვის მათ საჭიროებებზე მორგებული საბანკო პროდუქტებისა და სერვისების ხელმისაწვდომობას და მათთვის კიდევ უფრო მეტი შესაძლებლობების შექმნას.
გვჯერა, რომ წინასაახალწლო აქცია განახლებული და საუკეთესო პირობებით თითქმის ყველა საბანკო პროდუქტზე, კიდევ უფრო მეტ ადამიანს მისცემს შესაძლებლობას ისარგებლოს მათზე მაქსიმალურად მორგებული და კომფორტული პირობებით.
ჩვენ კი გავაგრძელებთ ახალ შეთავაზებებზე მუშაობას და ახალ წლამდე კიდევ რამდენიმე სიახლეს წარვადგენთ.“ - განაცხადა ლიბერთის გენერალურმა დირექტორმა ვასილ ხოდელმა.

Liberty Bank announced a new strategy and new product line in September 2021. One of the first products - a new card is already available and offers customers a completely unique credit card experience. This time, as part of a new strategy, Liberty's new team is launching a New Year promotion on the best terms for leading banking products. Until December 31, within the promotion 'Liberty New Year' the following terms are applied:
Additionally, in case of taking a consumer loan before December 31, the repayment will start only after 3 months, and the first 500 customers will get up to 300 GEL cashback!
As part of the 'Liberty New Year' campaign, customers who take a Liberty mortgage in US dollars have the opportunity to take advantage of an unprecedented offer - up to 3.8% per annum and an effective 5.39% on both new mortgages and in case of refinancing.
To save money, Liberty offers the best conditions for those who will participate in the New Year campaign. It is possible to get the highest interest when opening a deposit in Euro. Interest rates are also increased for all types of deposits in other currencies.
"There is a new gift for your transfer" With this message and updated terms, Liberty allows even more customers to win cash prizes.
New Gold Loan promotion of Liberty offers a 6% discount on a gold loan, a high gold rating and adjusted payment terms.
Our ‘New Liberty for a New Life’ strategy, which we introduced to the public in September, aims at making people access to banking products and services tailored to their needs and creating even more opportunities for them.
We believe that the pre-New Year promotion with updated and best conditions for almost all banking products, will give even more people the opportunity to enjoy the most tailored and comfortable conditions for them.
“We will continue to work on new offers and present some more news before the New Year, "said Liberty CEO, Vasil Khodeli.