ლიბერთი თავის მომხმარებელს ლოიალობის პროგრამა CashBack-ით ყოველდღიურად აძლევს ყველაზე მაღალი ქეშბექის დაბრუნების საშუალებას. ხოლო განსაკუთრებულ დღეებში, ლიბერთის ბარათის მფლობელები კიდევ უფრო გაზრდილი ქეშბექით სარგებლობენ მეგობარ ობიექტებთან სხვადასხვა აქციების ფარგლებში.
ამჯერად, CashBack-ი სააღდგომო აქციაში მონაწილე მეგობარ ობიექტებში გადახდისას, გადახდილი თანხის 50%-მდე ნაწილს ლიბერთის ნებისმიერი ბარათის მფლობელს დაუბრუნებს. ხოლო ლიბერთის „ახალი“ ბარათის მფლობელები დამატებით 10% ქეშბექით ისარგებლებენ.
სააღდგომო აქცია 19 აპრილს დაიწყება და 22 აპრილამდე გაგრძელდება შემდეგ მეგობარ ობიექტებში:
სააღდგომოდ 50%-მდე ქეშბექის დაბრუნება ლიბერთის ნებისმიერი მომხმარებლისთვის მარტივია: საკმარისია სასურველი ობიექტების შეთავაზებების გააქტიურება www.cashback.ge -ზე ან ქეშბექის მობილურ აპლიკაციაში და ადგილზე ლიბერთის ბარათით ლიბერთის ტერმინალზე გადახდა.
აქციის ფარგლებში უნიკალური მომხმარებელი თითოეულ მეგობარ ობიექტში 100 ლარის დაბრუნებას შეძლებს, ხოლო „ახალი“ ბარათით დაბრუნებული ქეშბექის მაქსიმალური ოდენობა 200 ლარი იქნება. ქეშბექი ანგარიშზე გადახდისთანავე ბრუნდება და მომენტალურად ხელმისაწვდომია.
„ჩვენი გუნდის მიზანია, „ახალი ლიბერთი ახალი ცხოვრებისთვის” სტრატეგიის ფარგლებში ადამიანებს შევთავაზოთ მარტივი, თანამედროვე და მათ საჭიროებებზე მორგებული საბანკო პროდუქტები. ვფიქრობთ, ქეშბექის და მეგობარი ობიექტების სააღდგომო შეთავაზება მთელი საქართველოს მასშტაბით კიდევ უფრო ბევრ მომხმარებელს დაარწმუნებს ლიბერთის ბარათების, განსაკუთრებით კი „ახალი“ ბარათის უპირატესობებში.” – განაცხადა ლიბერთის მცირე და საშუალო ბიზნესის მიმართულების დირექტორმა, ვაჟა მენაბდემ.
ლიბერთის ლოიალობის პროგრამა ამჟამად 400-მდე პარტნიორ კომპანიას აერთიანებს.
აღსანიშნავია, რომ 30 აპრილამდე ლიბერთის „ახალი“ ბარათის მომხმარებლებისთვის გაორმაგებული კატეგორიის ქეშბექის აქციაც მოქმედებს. თუ აქციაში მონაწილე მეგობარი ობიექტის კატეგორია შეესაბამება ბარათის ქეშბექისთვის შერჩეულ კატეგორიას, კატეგორიის ქეშბექი გაორმაგებული ოდენობით დამატებით დაუბრუნდება მომხმარებელს.
კატეგორიის ქეშბექის ლიმიტი ერთი მომხმარებლისთვის დამატებით 50 ლარი იქნება. „ახალი“ ბარათის აღება შესაძლებელია ლიბერთის ნებისმიერ ფილიალში ან ინტერნეტ/მობაილ ბანკიდან: www.365.ge

Liberty customers will get the highest cashback up to 50% for Easter - CashBack launches a new campaign
Liberty allows its customers to get the highest cashback daily in the framework of the loyalty program CashBack. And on special days, Liberty cardholders can get even higher cashback with partner facilities as part of various promotions.
This time, CashBack will refund to any Liberty cardholder up to 50% of the amount paid at partner facilities participating in the Easter promotion. And Liberty "new" cardholders will receive an additional 10% cashback.
The Easter promotion will start on April 19 and will last until April 22 at the following partner facilities:
• 19 April - Nikora - 15% CashBack
• 20 April  - Smugglers - 30% CashBack
• 21 April - Socar - 20% CashBack
• 22 April- Azzato - 50% CashBack
• 22 April - Pikanti - 30% CashBack
Getting up to 50% cashback for Easter is easy for any Liberty customer: All you need to do is activate the offers of the desired facilities on www.cashback.ge or in the cashback mobile application and pay at the Liberty terminal with a Liberty card on the spot.
Within the promotion, the individual customer will be able to return a total of 100 GEL, as for the “new” card, the maximum amount of cashback returned will be 200 GEL. The cashback returns to the account upon payment and is instantly available.
"The goal of our team is to offer people simple, modern banking products tailored to their needs as part of the New Liberty for a New Life strategy. We think that the Easter offer of CashBack and partner facilities will convince even more customers all over Georgia about the advantages of Liberty cards, especially the advantages of the "new" card. " - Said Vazha Menabde, MSME Director of Liberty.