ახალი ლიბერთი ქველმოქმედებისთვის!
ლიბერთის გადაწყვეტილებით, საერთაშორისო გზავნილების განაღდების დროს, განაღდებული თანხის საკომისიოს 1% უკრაინის საქველმოქმედო ანგარიშზე გადაირიცხება უკრაინელი ხალხის მხარდასაჭერად.
აღნიშნულის შესახებ მომხმარებელს მომენტალურად გაეგზავნება შესაბამისი შინაარსის შეტყობინება. მნიშვნელოვანია, რომ საქველმოქმედო ანგარიშზე გადასარიცხი თანხა, მომხმარებლის მიერ განაღდებული თანხიდან არ ჩამოიჭრება და სრულად შეძლებს თანხის აღებას.
ამასთანავე, მაისის ბოლომდე გრძელდება ფულად გზავნილებზე ლიბერთის საგაზაფხულო აქცია "თქვენს გზავნილზე ახალი საჩუქრის დროა”კამპანიის ფარგლებში, ყოველი მე-5 მომხმარებელი, რომელიც აქციის პერიოდში ლიბერთის ნებისმიერი არხით მიიღებს მინიმუმ 200 ლარის (ექვივალენტი ნებისმიერ ვალუტაში) ოდენობის საერთაშორისო ფულად გზავნილს, დასაჩუქრდება ბრენდირებული, ორიგინალური მაჯის საათით.
საერთაშორისო ფულადი გზავნილების აქციაში ჩართვა ნებისმიერი მომხმარებლისთვის მარტივია და ამისათვის, საკმარისია აქციის პერიოდში გზავნილის მიღება ლიბერთის ნებისმიერ სერვის ცენტრში, ან დისტანციური არხების - ინტერნეტ/მობაილ ბანკის და ლიბერთის ბანკომატების საშუალებით.
ნებისმიერი საერთაშორისო გზავნილის განაღდებისას, მომხმარებლები ლიბერთი ბანკის სერვის ცენტრებში, ინტერნეტ/მობაილ ბანკში და ბანკომატებში ისარგებლებენ ვალუტის კონვერტაციის სპეციალური, ყველაზე მომგებიანი კურსით.
კამპანიის პერიოდში, ნებისმიერი მომხმარებელი, რომელიც ჯერ არ სარგებლობს ლიბერთის უნივერსალური ანგარიშით და შეასრულებს საერთაშორისო ფულადი გზავნილის ოპერაციას, ახალი ანგარიშის გახსნისას საჩუქრად მიიღებს ლიბერთის სტანდარტულ სატარიფო პაკეტს და უფასოდ ისარგებლებს 6 თვის განმავლობაში.
კამპანიის გამარჯვებულები ავტომატურად გამოვლინდებიან და საჩუქრის მიღებას მათთვის სასურველ ფილიალში შეძლებენ.

New Liberty for Charity!
According to the decision of Liberty, when withdrawing international money transfers, 1% of the commission will be transferred to the charity account for Ukraine in support of the Ukrainian people.
The customer will be immediately informed about it via message with relevant content. It is important that the amount transferred to the charity account is not deducted from the amount received by the customer, and the customer will be able to withdraw the full amount.
In addition, the Liberty Spring Campaign of money transfers, "It's time for a new gift for your transfer," will last until the end of May. Every 5th customer who receives an international money transfer of at least GEL 200 (equivalent in any currency) via any Liberty channel during the promotion will be rewarded with a branded, original wristwatch.
Joining the international money transfer campaign is easy for any customer. All that is needed to do is receive a transfer during the promotion period at any Liberty service center, or through remote channels - Internet / Mobile Banking and Liberty ATMs.
When withdrawing any international transfer, the customers will benefit from a special and the most profitable currency conversion rate at Liberty Bank service centers, Internet/mobile banking, and ATMs.
During the campaign period, any customer who does not yet have a Liberty Universal Account and performs an international money transfer operation will receive a standard Liberty Tariff package as a gift when opening a new account and will enjoy it for free for 6 months.
The winners of the campaign will be automatically identified and will be able to receive their gift at the branch of their choice.