Pay.ge - ლიბერთი ციფრული არხების განახლებას აგრძელებს
ლიბერთი აგრძელებს მომხმარებლის გამოცდილების გაუმჯობესებას ბანკის ციფრულ არხებში. დღეიდან, საგადამხდელო ვებ-გვერდი Pay.ge-ს განახლებული ვერსია გაეშვა.
Pay.ge არის ლიბერთის ციფრული საგადამხდელო არხი, რომელიც მომხმარებელს საშუალებას აძლევს კომუნალური, სახელმწიფო სერვისების და სხვა სახის გადასახადები მარტივად და სწრაფად გადაიხადოს. Pay.ge-ს საშუალებით შესაძლებელია სწრაფად და მარტივად, ნებისმიერი ბანკის ბარათიდან ბარათზე მომენტალურად გადარიცხვის (P2P) ფუნქციონალით სარგებლობა.
„ლიბერთის სტრატეგიის „ახალი ლიბერთი ახალი ცხოვრებისთვის” ფარგლებში, ჩვენს მომხმარებლებს მუდმივად ვთავაზობთ  მათ საჭიროებებზე მორგებულ საბანკო პროდუქტებსა და სპეციალურ შეთავაზებებს.
ჩვენი გუნდის პრიორიტეტია მაქსიმალურად დახვეწილი ციფრული არხებით ადამიანებს გავუმარტივოთ საბანკო სერვისებით სარგებლობა. Pay.ge-ს განახლებისა და ვებ გვერდის მუშაობის ოპტიმიზაციის შედეგად, მომხმარებელს ვთავაზობთ გამარტივებულ ფუნქციონალს, გაუმჯობესებულ გამოცდილებას, რაც მათთვის სასურველი სერვისებით მარტივად სარგებლობას უზრუნველყოფს.“ - დავით მესხიძე, ლიბერთის დისტანციური არხების ბიზნესის განვითარების ხელმძღვანელი.

Liberty continues to improve the customer experience in the digital channels of the bank. As of today, the updated version of the payment website Pay.ge has been launched.
Pay.ge is the digital payment channel of Liberty that allows users to easily and quickly pay utility bills, government services, and other types of bills. With Pay.ge, it is possible to quickly and easily use the card-to-card instant transfer (P2P) functionality of any bank.
"Within the "New Liberty for New Life" strategy of Liberty, we constantly offer our customers banking products and special offers tailored to their needs.
The priority for our team is to make it easier for people to use banking services through the most sophisticated digital channels. As a result of updating Pay.ge and optimizing the work of the website, we offer customers simplified functionality, and an improved experience, which ensures easy use of the services they need." – Davit Meskhidze, Head of Remote Channels Business Development Unit.