ლიბერთის გაზრდილი CashBack აქცია სოციალურ საწარმოში „ბაბალე“!
21 მარტს, დაუნის სინდრომის მსოფლიო დღესთან დაკავშირებით ლიბერთი ბანკის ლოიალობის პროგრამა ,,CashBack’’ და სოციალური საწარმო „ბაბალე’’ მომხმარებელს სთავაზობს 50%-იან ქეშბექს. აქციით სარგებლობა შესაძლებელია ლიბერთის ნებისმიერი ბარათით. დასაბრუნებელი ქეშბექის ლიმიტი-200 ლარია.
„ბაბალეს“ საწარმოში გამართულ გამოფენა-გაყიდვაზე, მსურველები შეძლებენ მრავალფეროვანი პროდუქციის შეძენას, რომლის შექმნაშიც თავად დაუნის სინდრომის მქონე ახალგაზრდებმა მიიღეს მონაწილეობა. ასევე, წარმოებული პროდუქციის სრული ასორტიმენტი განთავსებულია „ბაბალე“-ს ვებ-გვერდზე: https://babale.ge/
ნივთების გაყიდვით შესული თანხა მოხმარდება დაუნის სინდრომის მქონე ადამიანების პროფესიულ დასაქმებასა და განვითარებას.
„CashBack“-oს და „ბაბალეს“ მეგობრობა უკვე წელიწადზე მეტია გრძელდება და სამომავლოდ კიდევ ბევრ საინტერესო აქტივობას გვპირდება.
როგორ დავიბრუნოთ ყველაზე მაღალი ქეშბექი:
1. გადმოწერე აპლიკაცია ან შედი ვებგვერდზე www.cashback.ge
2. გაიაქტიურე სასურველი შეთავაზება
3. გადაიხადე ლიბერთის ბარათით, ლიბერთის ტერმინალზე
4. ყოველთვის მოითხოვე ლიბერთის ტერმინალი
*წესები დეტალურად
შეთავაზების გასააქტიურებლადგადმოწერეთ CashBack ის აპლიკაციაiOS | Android ან შედით ვებ გვერდზე www.cashback.ge. თუ უკვე ხართ ლიბერთის ინტერნეტ/მობაილ ბანკის მომხმარებელი, CashBack-ის აპლიკაციაში ავტორიზაციას იგივე მონაცემებით გაივლით.
თუ ჯერ არ სარგებლობთ ლიბერთის ინტერნეტ/მობაილ ბანკით, გაიარეთ მარტივი რეგისტრაცია
ავტორიზაციის  გავლის შემდეგ, CashBack-ის აპლიკაციაში  აირჩიეთ სასურველი მეგობარი ობიექტი,დააჭირეთ ღილაკს  "აქტივაცია" და მომდევნო ერთი თვის განმავლობაში ლიბერთის ბარათით ლიბერთის ტერმინალზე  გადახდისას, დაიბრუნეთ  თანხა მომენტალურად.
ლიბერთის ლოიალობის პროგრამა CashBack 500-ზე მეტ პარტნიორ კომპანიას აერთიანებს. CashBack ერთადერთი ლოიალობის პროგრამაა საქართველოში მობილური აპლიკაციით, რომელიც ყველა შეთავაზებას ერთ პლატფორმაზე აერთიანებს.

On March 21, in connection with World Down Syndrome Day, the loyalty program of Liberty Bank - CashBack and social enterprise "Babale" offer customers 50% cashback. The promotion can be used with any Liberty card. The limit of refundable cashback is 200 GEL.
At the exhibition and sale held at the "Babale" enterprise, those interested will be able to purchase a variety of products, in the creation of which young people with Down syndrome participated. Also, the full range of manufactured products is posted on the "Babale" website: https://babale.ge/
The amount received from the sale of items will be used for professional employment and the development of people with Down syndrome.
The friendship between "CashBack" and "Babale" has been going on for more than a year and promises many more interesting activities in the future.
Liberty Loyalty Program brings together more than 500 CashBack partner companies. CashBack is the only loyalty program in Georgia with a mobile application that combines all offers on one platform.