„იშოპინგე სახლიდან გაუსვლელად!“ – 10-14 მაისს Cashback - ის კიდევ ერთი აქცია ლიბერთის Mastercard - ის ბარათების მფლობელებისთვის
„იშოპინგე სახლიდან გაუსვლელად!“ – 10-14 მაისს Cashback - ის კიდევ ერთი  აქცია ლიბერთის Mastercard - ის ბარათების მფლობელებისთვის
ლიბერთის ლოიალობის პროგრამა "CashBack" კიდევ ერთ, განსაკუთრებულ აქციას სთავაზობს მხოლოდ ლიბერთის Mastercard ბარათის მფლობელებს! 10-14 მაისის პერიოდში მომხმარებლები შეძლებენ კომფორტულად, სახლიდან გაუსვლელად იშოპინგონ პროექტის  მეგობარ და მათთვის საყვარელ ონლაინ მაღაზიებში და დაიბრუნონ დახარჯული თანხის 50%-მდე ქეშბექი მომენტალურად ბარათზე!
მეგობარი ობიექტები, სადაც ლიბერთის მომხმარებლები აქციით შეძლებენ სარგებლობას:
• 10 მაისი-DRESSUP.GE (ელექტრონული მაღაზია) - 50%  CashBack | ლიმიტი - 300 ლარი
• 11 მაისი -XIAOMI GEORGIA (ელექტრონული მაღაზია)  - 20% CashBack | ლიმიტი - 200 ლარი
• 13 - 14 მაისი - Crosty (ელექტრონული და ფიზიკური მაღაზია ) – 50% CashBack | ლიმიტი - 400 ლარი
• 10 -დან 14 მაისამდე-უკვე .UKVE (ელექტრონული და ფიზიკური ობიექტი) – 40% CashBack | ლიმიტი - 200 ლარი
სოციალური ბარათებით სარგებლობა შესაძლებელი იქნება მხოლოდ ფიზიკურ ობიექტებში
გადავიმეოროთ ქეშბექის მიღების წესები:
1. გადმოწერე აპლიკაცია ან შედი ვებგვერდზე www.cashback.ge
2. გაიაქტიურე სასურველი შეთავაზება
3. გადაიხადე ლიბერთის Mastercard ბარათით
4. ყოველთვის მოითხოვე ლიბერთის ტერმინალი / ონლაინ შენაძენის დროს აირჩიე ლიბერთის საგადახდო სისტემა
*წესები დეტალურად: შეთავაზების გასააქტიურებლად, გადმოწერეთ CashBack ის აპლიკაცია: iOS | Android ან შედით ვებ გვერდზე www.cashback.ge
თუ უკვე ხართ ლიბერთის ინტერნეტ/მობაილ ბანკის მომხმარებელი, CashBack-ის აპლიკაციაში ავტორიზაციას იგივე მონაცემებით გაივლით. თუ ჯერ არ სარგებლობთ ლიბერთის ინტერნეტ/მობაილ ბანკით, გაიარეთ მარტივი რეგისტრაცია
ავტორიზაციის  გავლის შემდეგ, CashBack-ის აპლიკაციაში აირჩიეთ სასურველი მეგობარი ობიექტი, დააჭირეთ ღილაკს "აქტივაცია" დ
მომდევნო ერთი თვის განმავლობაში ლიბერთის ბარათით ლიბერთის ტერმინალზე               გადახდისას, დაიბრუნეთ თანხა მომენტალურად.

Loyalty Program of Liberty - "CashBack" offers another special promotion only to Liberty Mastercard holders! During May 10-14, customers will be able to comfortably shop at the project partner and their favorite online stores and get up to 50% cashback on the spent amount instantly on the card!
Partner facilities where Liberty customers can take advantage of the promotion:
It will be possible to use social cards in physical facilities (on-site) only
Let's go over the rules of getting cashback:
1. Download the application or go to the website www.cashback.ge
3. Pay with Liberty Mastercard
4. Always ask for a Liberty terminal / choose the Liberty payment system when making an online purchase
*Rules in detail: To activate the offer, download the CashBack app: iOS | Android or visit the website www.cashback.ge
If you are already a Liberty Internet/Mobile Bank user, you can log into the CashBack application using the same data. If you are not yet using Liberty Internet/Mobile Bank, complete the simple registration.
After authorization, select the desired partner facility in the CashBack application, press the "Activate" button, and
when paying with a Liberty card at a Liberty terminal during the next month, get the money back instantly.