„მოასწარი ზაფხული“- ლიბერთის საზაფხულო აქცია სამომხმარებლო სესხებზე გრძელდება. აქციის ფარგლებში, ნებისმიერი მომხმარებელი, რომელიც ლიბერთიში არაუზრუნველყოფილი სამომხმარებლო სესხით ისარგებლებს, ან სხვა ბანკიდან გადმოიტანს - ისარგებლებს გაცემის ნულოვანი საკომისიოთი.
აღსანიშნავია, რომ საზაფხულო პირობები ვრცელდება წლიურ საპროცენტო განაკვეთზეც, რომელიც 31 ივლისის ჩათვლით 15.5%-დან განისაზღვრება (ეფექტური 18.39%-დან).
ლიბერთის სახელფასე პროგრამის მომხმარებლები სასურველი თანხის დამტკიცებას, ან არსებულ სესხზე თანხის დამატებას ინტერნეტ და მობაილ ბანკიდანვე, სახლიდან გაუსვლელად შეძლებენ.
ნებისმიერი სხვა მომხმარებელი კი შემოსავლების დადასტურების მარტივი პროცესის შემდეგ შეძლებს დამტკიცებული თანხის მიღებას. გაითვალისწინება ნებისმიერი ტიპის შემოსავალი: ხელფასი (ბონუსი, დანამატი), სერვისი, გრანტი, იჯარა, გზავნილი, დივიდენდი, რეპეტიტორის შემოსავალი.
შეთავაზებით სარგებლობისთვის მომხმარებლებს შეუძლიათ მიმართონ მთელი საქართველოს მასშტაბით ლიბერთის ნებისმიერ სერვის ცენტრს, საზოგადოებრივ სახლებში მდებარე სერვის ცენტრებს, ან მობილურ სერვის ცენტრებს.

"Manage Summer" - Liberty's summer promotion on consumer loans continues. As part of the campaign, any customer who will take advantage of an unsecured consumer loan at Liberty or will transfer it from another bank will benefit from a zero-issuance fee.
It should be noted that the summer conditions apply to the annual interest rate, which is determined from 15.5% including July 31 (effective from 18.39%).
Users of the Liberty payroll program can approve the desired amount or add money to the existing loan from the Internet and mobile bank, without leaving home.
Any other user will be able to receive the approved amount after a simple process of income verification. Consider any income: salary (bonus, allowance), service, grant, rent, remittance, dividend, or tutoring income.
To take advantage of the offer, users can apply to any service center of Liberty throughout Georgia, service centers located in public houses, or mobile service centers.