გორში ლიბერთის კიდევ ერთი ახალი ფილიალი გაიხსნა
გორის ფილიალის გახსნას ლიბერთის მენეჯმენტის წარმომადგენლები: მცირე და საშუალო ბიზნესის მიმართულების დირექტორი - ვაჟა მენაბდე და საცალო საბანკო მიმართულების დირექტორი - თორნიკე კორძაია დაესწრნენ. ახალი ფილიალი მომხმარებლებს სთავაზობს ყველა ტიპის საბანკო მომსახურებას, რომელიც სრულად ფარავს მცირე და საშუალო ბიზნესისა და მაღალშემოსავლიანი ფიზიკური პირების მომსახურებას. ფილიალი გორში, ცხინვალის გზატკეცილი N2 მისამართზე მდებარეობს და 20-მდე თანამშრომელი იქნება დასაქმებული.
,,ლიბერთი აგრძელებს მომხმარებელზე მორგებული სერვისებისა და მომსახურებების დანერგვას რეგიონებში.
ჩვენი მიზანია, გავზარდოთ რეგიონში ფინანსურ რესურსსა და საბანკო სერვისებზე ხელმისაწვდომობა და შევთავაზოთ კომფორტული საბანკო მომსახურება. ბიზნესსა და  მაღალშემოსავლიანი მომხმარებლის საჭიროებებზე მორგებული ფილიალის გახსნით, ვფიქრობთ,  კიდევ უფრო ხელს შევუწყობთ აღნიშნულ პროცესს.“ -  ვაჟა მენაბდე, ლიბერთის მცირე და საშუალო ბიზნესის მიმართულების დირექტორი.
ლიბერთი ქვეყნის ერთ-ერთი უმსხვილესი კომერციული ბანკია, რომელიც 1,7 მილიონზე მეტფიზიკურ პირს და 50 000-ზე მეტ მცირე და საშუალობიზნესს ემსახურება. ბანკის აქტივები 3 მლრდ ლარსშეადგენს და დასაქმებულია 4 500-ზე მეტითანამშრომელი. ლიბერთი ქვეყნის მასშტაბითწარმოდგენილია ყველაზე ფართო ქსელით - 360-ზემეტი მომსახურების ცენტრით, 632 ბანკომატით, თვითმომსახურების და POS ტერმინალებითსაქართველოს ყველა რეგიონსა დამუნიციპალიტეტში. განვითარებულიინფრასტრუქტურის გარდა, როგორც ფიზიკური, ასევე იურიდიული პირებისთვის ხელმისაწვდომიათანამედროვე ციფრული სერვისები დადისტანციური მომსახურება.

Another new branch of Liberty has been opened in Gori
The opening ceremony of the Gori branch was attended by the representatives of the Liberty management: Vazha Menabde, MSME Director, and Tornike Kordzaia, Retail Banking Director. The new branch offers customers all types of banking services, which fully covers the services offered to small and medium-sized businesses and high-income individuals. The branch is located at Gori, Tskhinvali highway N2, and will employ up to 20 employees.
“Liberty continues to introduce customer-tailored services and offers in the regions.
We aim to increase access to financial resources and banking services in the region and offer convenient banking services. By opening a branch tailored to the needs of business and high-income customers, we consider that we will further facilitate this process." – Vazha Menabde, MSME Director of Liberty.
Liberty is one of the largest commercial banks in the country, serving more than 1.7 million individuals and more than 50,000 small and medium-sized businesses. The assets of the bank amount to 3 billion GEL and more than 4,500 employees are employed. Liberty is represented throughout the country with the widest network - more than 360 service centers, 632 ATMs, and self-service and POS terminals in all regions and municipalities of Georgia. In addition to the developed infrastructure, modern digital and remote services are available for both individuals and legal entities.