იხილეთ ლიბერთის ბანკომატები
ლიბერთი ბანკის ინოვაციური ლოიალობის პროგრამა
ძვირფასო მომხმარებლებო, გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ 2023 წლის 28 აგვისტოს მოგემსახურებათ ლიბერთის შემდეგი სერვის ცენტრები.
25 ივლისი, 2023
ლიბერთი ,,გაზარდე შენი ბიზნესი“ კამპანიის ფარგლებში, სამეგრელოს რეგიონის აგრო და ბიზნესის წარმომადგენლებს შეხვდა.
ახალი ფილიალი მომხმარებლებს სთავაზობს ყველა ტიპის საბანკო მომსახურებას, რომელიც სრულად ფარავს მცირე და საშუალო ბიზნესისა და ფიზიკური პირების მომსახურებას.
21 ივლისი, 2023
ახალი ფილიალი მომხმარებლებს სთავაზობს ყველა ტიპის საბანკო მომსახურებას, რომელიც სრულად ფარავს მცირე და საშუალო ბიზნესისა და მაღალშემოსავლიანი ფიზიკური პირების მომსახურებას.
20 ივლისი, 2023
ლიბერთის ლოიალობის პროგრამა „CashBack” და მისი მეგობარი კომპანიები, მთელი ზაფხულის განმავლობაში შესთავაზებენ გაზრდილი ქეშბექის დღეებს ლიბერთის ნებისმიერი ბარათის მომხმარებლებს.
04 ივლისი, 2023
ნებისმიერი მომხმარებელი, რომელიც არაუზრუნველყოფილი სამომხმარებლო სესხით ისარგებლებს, ან სხვა ბანკიდან გადმოიტანს - ისარგებლებს გაცემის ნულოვანი საკომისიოთი
27 ივნისი, 2023
განსაკუთრებული ამბავი მათთვის, ვისაც ზაფხულისთვის კონდიციონერი, ახალი ავეჯი ან სახლისთვის საჭირო სხვა ნივთი ან ტექნიკა სჭირდება:
28 ივნისს, 00:00 საათიდან 02:00 საათამდე დაგეგმილია ტექნიკური სამუშაოები. აღნიშნულ შუალედში შეზღუდული იქნება წვდომა ლიბერთის მობაილ და ინტერნეტ ბანკზე.
14 ივნისი, 2023
ლიბერთიმ ევექსთან განახლებული მემორანდუმი გააფორმა და სიახლეებიც დააანონსა.
08 ივნისი, 2023
აქციის ფარგლებში, ნებისმიერი მომხმარებელი, რომელიც ლიბერთიში არაუზრუნველყოფილი სამომხმარებლო სესხით ისარგებლებს, ან სხვა ბანკიდან გადმოიტანს - ისარგებლებს გაცემის ნულოვანი საკომისიოთი.
07 ივნისი, 2023
ლიბერთიმ, ქართველი ემიგრანტებისთვის უმნიშვნელოვანესი პროგრამა დაანონსა, რომლის მიზანია ხელი შეუწყოს ქართველ ემიგრანტებს და მათი ოჯახის წევრებს ონლაინ შეისწავლონ ქართული ენა.
05 ივნისი, 2023
ლიბერთის მხარდაჭერით, მზიურის სოციალური კაფე, ერთი თვის განმავლობაში, ბავშვების საგანმამათლებლო პროექტს უმასპინძლებს.