ლიბერთიში უკრაინის მოქალაქეები საერთაშორისო ფულადი გზავნილებით სარგებლობას საკომისიოს გარეშე შეძლებენ
მხარდაჭერას ვუცხადებთ საქართველოში მყოფ უკრაინის მოქალაქეებს და გაცნობებთ, რომ ლიბერთის ნებისმიერ ფილიალში მთელი საქართველოს მასშტაბით, დღეიდან უკრაინის ნებისმიერი მოქალაქე საერთაშორისო ფულადი გზავნილებით სარგებლობას საკომისიოს გარეშე შეძლებს.
ნულოვანი საკომისიოს პირობა 31 მარტამდე უკვე ხელმისაწვდომია:
საკომისიოს გარეშე გზავნილებით სარგებლობისთვის საკმარისია მხოლოდ უკრაინის მოქალაქეობის დამადასტურებელი პასპორტის წარდგენა.

Anyone with the Ukrainian Passport will be able to use International Money Transfers at Liberty Bank service centers FREE of charge
We want to show our support to the Ukrainian citizens who are currently unable to return to their homeland.
Please be kindly informed that anyone with the Ukrainian Passport will be able to use International Money Transfers at Liberty Bank service centers FREE of charge.