Global Benefits Georgia-ს ახალი კამპანია დაიწყო: მოიგე 2 კაციანი საგზური FORMULA 1-ზე ბაქოში.
ლიბერთის პარტნიორმა სადაზღვევო კომპანიამ “Global Benefits Georgia” ახალი წამახალისებელი კამპანია დაიწყო სამოგზაურო დაზღვევისმომხმარებლებისთვის - მომხმარებელს, რომელიც 6 ივნისიდან 31 აგვისტოს ჩათვლით სამოგზაურო დაზღვევას შეიძენს, შესაძლებლობა ექნებამოიგოს 2 კაციანი საგზური FORMULA 1-ზე ბაქოში და დამატებით ისარგებლოს 20%-იანი ფასდაკლებით ავტოდაზღვევაზე.
“BENEFITS” სამოგზაურო დაზღვევა ჯანმრთელობასთან დაკავშირებული რისკების გარდა ისეთ გაუთვალისწინებელ შემთხვევებსაც ითვალისწინებს, როგორიცაა ბარგის დაკარგვა, ბარგის დაგვიანება და ფრენის გადადება. მომხმარებლებს კი მოგზაურობის დროს დახმარებას 24/7-ზე საერთაშორისოასისტანსი გაუწევს.
დაზღვევის შეძენა შესაძლებელია კომპანიის ვებგვერდზე https://www.benefits.ge/baku, ან ლიბერთი ბანკის მობილბანკიდან და ფილიალებიდან.
გათამაშების პირობები:
მონაწილეობის მისაღებად საჭიროა:
• საქართველოს მოქალაქე სრულწლოვანმა პირმა შეიძინოს Global Benefits Georgia-ს სამოგზაურო დაზღვევა 6 ივნისიდან 31 აგვისტოს ჩათვლით;
• გამოიწეროს Global Benefits Georgia-ს Facebook და Instagram გვერდები globalbenefitsgeorgia (აუცილებელია იყოს ავთენტური ექაუნთი);
• გათამაშებაში მონაწილეობას ვერ მიიღებს ის დაზღვეული, რომელზეც სამოგზაურო დაზღვევა გაიცა მასთან დადებული ხელშეკრულებისფარგლებში.
• გამარჯვებული გამოვლინდება 2026 წლის 4 სექტემბერს, Global Benefits Georgia-ს Facebook-ის ლაივ ეთერში. გამარჯვებული გახდება პირდაპირეთერში ფორმულა 1-ის ირგვლივ დასმულ კითხვაზე პირველი სწორი პასუხის ავტორი.
• სწორი პასუხის გაცემის შემდგომ გადამოწმდება აღნიშნულ პირს ნამდვილად შეძენილი აქვს თუ არა 6 ივნისი - 31 აგვისტოს პერიოდშისამოგზაურო დაზღვევა და შესრულებული აქვს თუ არა ამ წესებში მოცემული სხვა პირობები.
• იმ შემთხვევაში თუ ვერ დააკმაყოფილებსაღნიშნულ პირობების, ავტომატურად მეორე სწორი პასუხის ავტორი გამოვლინდება გამარჯვებულად და ასე შემდეგ ყოველი შემდგომი. ასევეგადამოწმდება და ბათილად ჩაითვლება Fake ექაუნთები.

Liberty's partner insurance company, Global Benefits Georgia, has launched a new promotional campaign for travel insurance customers. Any customer who purchases travel insurance from June 6 to August 31 will have a chance to win a trip for 2 to FORMULA 1 in Baku and additionally receive a 20% discount on auto insurance.
In addition to health-related risks, "BENEFITS" travel insurance covers unforeseen events such as lost baggage, delayed baggage, and flight delays. Customers will be supported by 24/7 international assistance during their travels.
Insurance can be purchased on the company's website: https://www.benefits.ge/baku, or via Liberty Bank's mobile banking app and branches.
Raffle Terms and Conditions
- To participate, it is required that:
- An adult citizen of Georgia purchases Global Benefits Georgia travel insurance between June 6 and August 31;
- They follow Global Benefits Georgia’s Facebook and Instagram pages — globalbenefitsgeorgia (the account must be authentic/real);
- Insured individuals whose travel insurance was issued under an existing corporate contract/agreement are not eligible to participate in the raffle.
- Winner Selection Process
- The winner will be revealed on September 4, 2026, during a Facebook Live broadcast by Global Benefits Georgia.
- The winner will be the person who provides the first correct answer to a question about Formula 1 asked during the live broadcast.
- After a correct answer is given, it will be verified whether the individual actually purchased travel insurance between June 6 and August 31 and fulfilled all other conditions stated in these rules.
- If the author of the first correct answer fails to meet these criteria, the author of the second correct answer will automatically be declared the winner, and so on for each subsequent correct answer.